“SVEIKA DARBO VIETA BE STRESO” 1 DIENOS ONLINE MOKYMAI ĮMONĖMS – 1400 €

Šis seminaras, skirtas atsakingiems darbuotojams, kurie nori būti darbingi ir sveiki.

Užsiėmimas skatina dalyvius:

– Ugdyti teigiamą požiūrį į darbą ir gyvenimą bei prisiimti asmeninę atsakomybę už savo gerovę
– Praktikuoti fizinio aktyvumo ir sveikos mitybos principus
– Valdyti savo emocijas ir streso lygį
– Bendrauti tvirtai ir teigiamai
– Puoselėtini sveiką ir linksmą darbo aplinką
– Imtis konkrečių veiksmų ir keisti įpročius

Programos metu mes aptarsime šiuos esminius dalykus:

– Stresas ir mūsų požiūris. Dalyviai suvoks, kas stresas yra energija, suvoks tarpusavio sąsajas tarp pokyčių, streso, nerimo ir mūsų požiūrio. Išmoks kaip teigiamai (be streso) žvelgti į iššūkius ir pokyčius.
– Tikslų nustatymas ir pasitenkinimas atliekamu darbu. Dalyviai išmoks kaip nusistatyti iššaukiančius ir pasiekiamus tikslus bei identifikuos kokiais būdais galima gauti didesnį pasitenkinimą iš atliekamo darbo.
– Bendravimas be streso. Dalyviai aptars pagrindinius sėkmingo bendravimo principus ir identifikuos tobulintinas vietas.
– Atsipalaidavimas ir nerimo valdymas. Su dalyviais aptarsime praktinius būdus, kurie akimirksniu padeda sumažinti streso lygį organizme ir suvaldyti nerimą.
– Fizinis aktyvumas ir mityba. Dalyviai suvoks pagrindinius, atsparumą stresui didinančius mitybos principus bei fizinio aktyvumo įtaką gyvenimo kokybei.
– Darbo aplinka ir jos įtaka mūsų veiklos rezultatams. Su dalyviais aptarsime įvairius būdus, leidžiančius sukurti sveikesnę darbo aplinką.
– Individualūs veiksmų planai. Programos metu dalyviai identifikuos vietas, kur reikia imtis konkrečių pokyčių, o mes suteiksime visą reikiamą palaikymą.

Praėjus 4-6 savaitėms rekomenduojame padaryti pasiektų rezultatų aptarimą.

Trukmė: 1 diena

Grupės dydis: iki 12 asmenų

Investicija: 1.400 € + PVM

Susisiekite su mumis dėl šios streso valdymo programos pravedimo Jūsų organizacijoje telefonu +370 698 77747 arba el. paštu: info@stress-off.lt