INDIVIDUALŪS STRESO VALDYMO 5 UŽSIĖMIMAI ONLINE + “STRESSOFF” TESTAS – 399 €

Tikslas

Padėti klientui maksimaliai greitai susigrąžinti investiciją iš streso energijos per padidėjusį džiaugsmą gyvenimu, sustiprėjusią sveikatą, tvirtesnius santykius ir pagerėjusią savijautą.

Programos struktūra

Programa susideda iš 5 susitikimų, kurių kiekvieno trukmė yra 60 minučių. Susitikimai vyksta kas 7 dienas. Susitikimai vyksta klientui patogioje erdvėje. Taip pat užsiėmimai galimi bendraujant per skype’ą arba telefonu.

Pirmo užsiėmimo metu yra nustatomas individualus kliento streso tipas (klientas online’u padaro individualų streso testą), supažindinamas su streso valdymo esminiais principais ir pagrindiniais streso valdymo įgūdžiais, sudaromas veiksmų planas pirmai savaitei.

Antro ir trečio užsiėmimo metu su klientu yra apžvelgiamas detaliai prioritetiniai streso valdymo įgūdžiai, kuriuos reikia tobulinti ir ugdyti siekiant efektyviau valdyti stresą.

Ketvirtas ir penktas užsiėmimas skirtas likusiems įgūdžiams aptarti.

Kiekvieno užsiėmimo metu su klientu yra sudaromas individualus streso valdymo veiksmų planas savaitei, o šio plano įgyvendinimas aptariamas susitikimų metu.

Individualios programos metu dalyviai gauna visą metodinę medžiagą, kuri ilgainiui tampa „streso valdymo” knyga.

Investicija: 399 € (apmokant visą sumą į priekį).

Susisiekite su mumis dėl šios streso valdymo programos ir mes atsakysime į Jus dominančius klausimus telefonu +370 698 77747 arba el. paštu: info@stress-off.lt