“GYVENIMO BALANSAS BE STRESO” 1/2 ARBA 1 DIENOS ONINE MOKYMAI ĮMONĖMS – 700-1400 €

Modernus ir šiuolaikiškas gyvenimas mus žavi suteikiamų pasirinkimų gausa, tačiau tuo pačiu metu balanso suradimas gyvenime tampa rimtu iššūkiu. Sąvoka „darbo-laisvalaikio (šeimos) balanso neturėjimas” dažnai yra naudojama norint paaiškinti žmonių nuolatinį skubėjimą, prastus santykius su kolegomis ir artimaisiais, nepasitenkinimą darbu ir blogus darbo rezultatus, suprastėjusią sveikatą arba pravaikštas dėl ligos.

Mūsų įsitikinimu “gyvenimo balansas” yra daug tinkamesnė sąvoka nei “darbo-laisvalaikio (šeimos) balansas”, nes darbas, kad ir kaip ten bebūtų, yra sudedamoji mūsų gyvenimo dalis, taip kaip namai, santykiai bei asmeninės ambicijos, norai. Kritinė dalis žmonių darbe praleidžia daugiau laiko nei namuose, o su kolegomis bendrauja daugiau nei su draugais ar šeimos nariais, todėl darbas yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis.

Todėl labai svarbu, kad žmonės išmoktų valdyti savo gyvenimus taip, kad sukurtų geresnį balansą ir sumažintų nereikalingą stresą. Streso valdymas ilgalaikėje perspektyvoje užtikrins geresnę sveikatą ir didesnį pasitenkinimą visose gyvenimo srityse.

Mūsų užsiėmimas, priklausomai nuo Jūsų organizacijos poreikio, gali būti pravedamas kaip pusės arba vienos dienos seminaras.

Užsiėmimo rezultatai:
– Dalyviai žinos kaip gyventi pozityvų ir gerai subalansuotą gyvenimo būdą
– Efektyvesnis laiko valdymas nei iki šiol
– Gebėjimas susidoroti lengviau su iššūkiais ir pokyčiais
– Teigiamas mastymas ir optimistinis požiūris
– Gebėjimas valdyti savo emocijas ir streso lygį
– Gilus suvokimas apie įpročius, kurie užtikrina negrįžtamai gerą būseną
– Veiksmingi individualūs ir į įpročių keitimą orientuoti veiksmų planai

Šis įtraukiantis ir verčiantis save analizuoti užsiėmimas skatina dalyvius įvertinti savo požiūrį į darbą, šeimą, santykius, sveikatą ir prisiimti asmeninę atsakomybę už veiksmus, kurie garantuos ilgalaikius teigiamus pokyčius darbe ir asmeniniame gyvenime.

Kaip ir su visais kitais mokymais, svarbu yra ne tik tai, ką žinai, bet ką darai su tomis žiniomis, kad būtų pasiektas rezultatas ilgalaikėje perspektyvoje. Todėl po mokymų mes suteikiame dalyviams nuolatinį palaikymą per individualių veiksmų paruošimą, savęs įvertimą, „on-line” konsultacijas bei įvairius asmeninio ugdymo įrankius.

Trukmė: 0.5 dienos arba 1 diena

Grupės dydis: iki 12 asmenų

Investicija: 700 € + PVM arba 1.400 € + PVM

Susisiekite su mumis dėl šios streso valdymo programos pravedimo Jūsų organizacijoje telefonu +370 698 77747 arba el. paštu: info@stress-off.lt