PERSONALIZUOTAS STRESO TESTAS „STRESSOFF“ ONLINE – 59 €

Tai 61 klausimo streso testas, atliekamas internetu (gausite el.paštu prisijungimus), kuris padeda nustatyti Jūsų individualų streso „tipą” ir gyvybingumo koeficientą – t.y. kokią kainą mokate už nevaldomą streso energiją.

Atlikę šį streso testą Jūs gausite išsamų Jūsų elgesyje dominuojančio „tipo” aprašymą (emocinė būsena, fiziniai simptomai, tipiškas elgesys, pirmieji „pavojaus ženklai” bei ilgalaikės nevaldomo streso pasekmės, kt.).

Dalis atsakymų į klausimų yra faktiniai (pvz., kiek laiko skiriate fizinei veiklai per savaitę), dalis atsakymų į klausimus yra subjektyvūs (pvz., kaip vertinate savo santykius su šeimos nariais).

Streso tipo testas, sudarytas remiantis daugiau kaip 24 metus trukusiais tyrimais, kuriuose dalyvavo 89.000 žmonių, patiriančių stresą. Kanados Streso Institutas nustatė, kad pagal tai kaip žmonės elgiasi stresinėse situacijose bei tai kaip į jas reaguoja, galima sugrupuoti į šešis dažniausiai pasitaikančius „streso tipus”.

Atlikus šį testą Jūs identifikuosite savo dominuojantį streso tipą.

Remiantis Kanados Streso Instituto tyrimais yra penki pagrindiniai streso valdymo įgūdžiai –
(1) pasitenkinimas darbu, (2) streso „akceleratoriaus” valdymas, (3) tvirtas ir konstruktyvus
bendravimas, (4) fizinis aktyvumas ir (5) energiją užtikrinanti mityba.

Asmeniui su skirtingu streso tipu šie įgūdžiai turi skirtingą poveikį. Daugelis žmonių, kurie streso „valdymui” naudoja netinkamą įgūdį iš esmės tik padidina savo streso lygį.

Atlikus streso tipo testą, Jūs sužinosite, kurie 2 iš penkių streso įgūdžių Jums yra prioritetiniai, t.y.nuo kurių priklauso 65%+ streso valdymo sėkmės.

Ir tik tada, kai įvaldysite šiuos du įgūdžius galėsite pradėti darbą su antraeiliais įgūdžiais.

Streso testas identifikuoja pagrindinius streso valdymo įgūdžius, kuriuos Jūs turite įvaldyti, ir suteikia Jums glaustą rekomenduojamą sprendimą su praktiniais patarimais, kurie padės Jums geriau susitvarkyti su įtampa.

Streso testui atlikti prireiks tik iki 20 minučių Jūsų laiko.

Investicija: 59 € / asmeniui.

Jeigu pageidaujate individualios streso testo konsultacijos, Jūsų investicija bus 99 € / asmeniui (streso testas ir individuali 45 min. streso valdymo konsultacija). Prieigą prie streso testo platformos yra suteikiama gavus pavedimą.

Jeigu norėtumėte streso testą „StressOff” atlikti Jūsų organizacijoje, susisiekite su mumis telefonu +370 698 77747 arba el. paštu: info@stress-off.lt

Kliento atsiliepimas: “esu atlikusi įvairių streso testų bei perskaičiusi daugybę knygų streso atsikratymo bei valdymo temomis, tačiau streso valdymo programa ir joje naudojamas streso testas atvėrė man visiškai naują požiūrį į šiuos dalykus, paskatino ir įkvėpė noro imtis pokyčių savo gyvenime”. Daugiau atsiliepimų.