Apgyvendinimas

Dalyviai yra apgyvendinami moderniuose, šiuolaikiškuose „kaimo turizmo” namukuose. Namukuose yra 3-4 gyvenamieji kambariai, didelė svetainė ir valgomasis. Kiekviename kambaryje yra atskiras WC ir vonios kambarys. Dalyviams nereikia rūpintis nei rankšluosčiais, nei paklodėmis. Kambariuose gyvens po 2 programos dalyvius. Norintiems gyventi atskirai, t.y. vienas žmogus viename kambaryje tokia galimybė taip pat yra. Yra taikomas papildomas 100 Eur / programai mokestis.

IMG_6052  IMG_6054  IMG_6049 IMG_6069

Maitinimas

Programos dalyviams yra paruoštas specialus meniu, gausus įvairių vitaminų, mineralų ir maistingųjų medžiagų. Atkreipiame dėmesį, kad paruoštame meniu nėra mėsos, paukštienos ar žuvies produktų, taip pat kavos. Taip pat patiekalų porcijos greičiausiai bus šiek tiek mažesnės nei esate įpratę, tačiau jų pilnai užteks, kad Jūsų kūnas ir protas būtų aprūpinti reikiama energija. Dalyviams, kurių mitybos racione mėsa ir kava yra dažnas produktas, rekomenduojame likus savaitei iki programos, pradėti mažinti šį produktų kiekį. Priklausantiems nuo kavos, kaip alternatyva pasiūlysime gilių kavą arba imbiero – ženšenio arbatą.

Cuscus_salotos melyniu keksiukas Darzoviu sultys  Darzovius sriuba

Jei esate alergiški konkretiems maisto produktams – prašome praneškite apie tai rezervacijos metu ir mes pakoreguosime meniu pagal jūsų situaciją.

Apranga

Užsiėmimams rekomenduojame dėvėti laisvalaikio rūbus. Užsiėmimams lauke, rekomenduojame pasiimti patogią lauko sporto aprangą ir avalynę. Taip pat patogios aprangos reikės ir per jogos užsiėmimus. Tuo atveju, jei bus puikus oras ir atsiras noras pasimėgauti saule pietų pertraukos metu – rekomenduojame pasiimti apsaugos nuo saulės priemones. Programos dalyviai galės pasinaudoti spa „SIMBOLY” vandens ir pirčių zona, todėl nepamirškite maudymosi kostiumų.

Laisvalaikis

Programos struktūra yra tokia, kad dalyviai nuo 8.00 val. ryto iki 19.00 val. vakaro yra užimti. Laisvas laikas prasideda nuo 19.00 valandos vakaro, kurio metu galėsite pasimėgauti mėgstama knyga arba spa “SIMBOLY” teikiamais malonumais. Programos dalyviai turi galimybę vieną kartą nemokamai pasimėgauti vandens ir pirčių zoną, o jei yra pageidavimas, už papildomą mokestį išsirinkti spa procedūrą.

Simboly Spa_01 Simboly Spa_02 Simboly Spa_03 Simboly Spa_04

Taip pat šis laikas gali būti skirtas ir el.laiškų peržiūrai, tačiau mūsų rekomendacija – palikite kompiuterius darbe arba namie.