Atsiliepimai
 • Tik nustačius ligą, žinai kokius vaistus reikia gerti, kad pasveiktum. Taip ir su stresu, pirmiausia reikia pažinti save, suprasti, kas tie išoriniai ar vidiniai faktoriai, kurie kelia stresą, ir tik po to gali pradėti dirbti su streso valdymu. Ši programa tikrai išskirtinė. Ji unikali tuo, kad joje kiekvienas dalyvis dirba tik su jam asmeniškai reikalingais įgūdžiais. Teko dalyvauti įvairiuose streso valdymo mokymuose, kuriuose pateikiama labai daug teorijos ir įvairios grupinės užduotys. Tačiau požiūris į stresą ar elgesys stresinėse situacija pas kiekvieną labai skirtingas. Šiuose mokymuose sudaromos sąlygos pažinti save ir su specialisto pagalba susidaryti individualų streso valdymo planą, kurio laikantis ateityje galima išmokti labai sąmoningai valdyti stresą. Ačiū Lukai!

  Rūta Simanonytė, "Swedbank" AB, srities vadovė

 • Programa unikali savo įvairove – paskaitos, muzikos ir dailės terapija, joga, šiaurietiškas vaikščiojimas, bendravimas, sveikas ir skanus maistas! Per programos laiką iš tikrųjų pailsėjau. Taip tikrai nebūtų pavykę per pvz. savaitę Turkijoje. Dar labai svarbu, kad grįžus po programos išliko ir maži geri kasdieniai įpročiai, padedantys ir toliau išlaikyti gerą nuotaiką ir savijautą.

  Sandra Savickienė, "ERGO Insurance" SE Lietuvos filialas, personalo ir administravimo departamento vadovė

 • Tai buvo geriau nei atostogos ant jūros kranto su „all included“ paketu. Dėmesys sau, laikas skirtas mano asmeniniam tobulėjimui: protui, kūnui, dvasiai. Tai programa, kurios metu transformuoji savo įpročius, subalansuoji darbo, mėgstamos veiklos ir laisvalaikio sritis. Naujas požiūris į judėjimą.

  Gitana Mačienė, „Armitana property“ UAB, direktorė

 • Ši programa tobula pavargusiam po darbų ar kitokių sunkesnių gyvenimo įvykių. Po laiko stovykloje pasijutau rami, pailsėjusi, subalansuota. Visa tai įtakojo puiki aplinka, geras maistas, puikūs užsiėmimai ir smagi kompanija. Įgijau daug žinių apie patį stresą, jo įtaką organizmui ir kaip jį toliau valdyti. Smagu, kad programa nesibaigia tik 5 dienų poilsiu, konsultacijos kiekvieną savaitę su stovyklos vadovu padeda nepamiršti įgytų žinių, kaip jas taikyti realiose situacijos ir smagu matyti, kad įgūdžių stiprinimas duoda naudos mano asmeninėje aplinkoje, tikiu, kad baigus visą programą išmoksiu susitvarkyti su savo stresu.

  Donata Jašinskienė, „Arvi cukrus“ UAB, vyr. buhalterė

 • „StressOff“ programoje nusprendžiau dalyvauti, nes dėl įtempto gyvenimo ritmo tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesiniame gyvenime ne visada efektyviai susidoroju su stresu. Mano atveju streso sukeltos pasekmės: nemiga, per mažas svoris bei nerimas, kuris toli gražu nesuteikė gyvenimui džiaugsmo. Programos metu pažvelgiau į stresą visai kitu kampu ir gavau aiškius įrankius kaip ilgalaikėje perspektyvoje su stresu susidoroti. Programa patiko ir, mano nuomone, yra efektyvi, nes jos metu įsisavinama ne tik teorinė medžiaga, bet ir praktikoje galima patirti kaip mityba, judėjimas, teisingas atsipalaidavimas bei kiti praktiniai užsiėmimai gali subalansuoti gyvenimo ritmą bei padėti išvengti streso. Manau, kad „StressOff“ programa privers kiekvieną permąstyti savo gyvenimą ir išbandžius ir sužinojus kompleksinę informaciją apie stresą pasiekti aukštesnę gyvenimo kokybę kasdien.

  Ieva Kukevičienė, „Autoledi.lt“ projekto vadovė, laisvai samdoma komunikacijos konsultantė

 • Man programa buvo vertinga tuo, kad padėjo sudėlioti į vietas tai, ką žinojau ar jaučiau apie save. Taip pat gavau įrankius ir gaires kaip ir kur toliau judėti. O kas pavyks ar nepavyks, priklauso tik nuo mano asmeninių pastangų.

  Vida Šimonėlė, VšI "Humana People to People" finansų direktorė

 • Puikiai sudaryta programa. Rekomenduoju tiems, kas patiria darbe, ar ne tik darbe, nemažai streso. Taip pat naudinga buvo pabūti kartu kolektyve ir sužinoti daugiau apie savo koleges ir apie jų patiriamas problemas. Manau, kad šią patirtį galėsiu panaudoti sudarydama palankesnes sąlygas sumažinti stresą darbe. Galėsiu atviriau aptarti būdus, kaip tai padaryti kartu.

  Ilona Daniūnienė, VšI "Humana People to People" gen. direktoriaus pavaduotoja

 • 2015 metų birželio 13 d., šeštadienį, Pasaulinės sveikatingumo dienos šventės SPA VILNIUS Anykščiuose dalyviai gavo išskirtinę galimybę sudalyvauti streso ir sveikatingumo konsultanto Luko Mackevičiaus surengtoje Stres Off paskaitoje apie streso tipus ir jo valdymo būdus. “Esu perskaičiusi daugybę knygų streso atsikratymo bei valdymo temomis, tačiau ši paskaita atvėrė man visiškai naują požiūrį į šiuos dalykus. Paskatino ir įkvėpė noro imtis pokyčių savo gyvenime” džiaugėsi viena paskaitos dalyvė. Visi renginio dalyviai liko sužavėti ir pasirengę taikyti paskaitoje išgirstas metodikas savo gyvenime. Esame labai dėkingi Lukui už pagalbą, bendradarbiavimą ir norą prisidėti prie visuomenės sveikatinimo iniciatyvų. Labai ačiū.

  Asta Šimkė

 • Labai naudinga programa, ypač tiems, kurie nori pagerinti savo gyvenimo kokybę, rūpinasi savo sveikata. Rekomenduočiau šią programą žmonėms, kurie neturi problemų su stresu, kaip prevencinę priemonę, norint išvengti užsisukti „užburtame rate“. Tai liečia jaunus žmones, kurių gyvenime tempas auga iki begalybės. Neleiskite kasdieninėms problemoms paversti jus emociniais invalidais. Pasirūpinkite savimi čia ir dabar. Tam ir yra specialistai, kurie parodys jums kryptis į gyvenimą be streso. Lukas žino ką daro. Jis sugeba lengvai ir suprantama forma perteikti žinias auditorijai. Meistriškai valdo programos dalyvius, pateikdamas situacijas iš savo gyvenimo ir taip paskatina kitus įsitraukti į diskusiją. Be to, tik geras konsultantas dalyvauja visuose užsiėmimuose kartu su programos dalyviais, tokiu būdu maksimaliai priartindamas teoriją prie praktikos. Jam užtenka laiko visiems ir kiekvienam. Ačiū, puikus darbas.

  E.K.

 • Tikrai pailsėjau. Išvažiuoju šviesesne galva, šviesesnėmis mintimis ir ramia širdimi. Labai patiko programos struktūra, užimtumas, maistas, bendravimas, dėmesys ir rūpestis dalyviais. Iš tiesų viskas „super“, rekomenduoju visiems praeiti tokius mokymus. Man labai tiko ir patiko, įvyko pačiu laiku. Man to labai reikėjo.

  A.B.

 • Mano galva visa programa yra labai gerai sugalvota ir išpildyta. Rekomenduočiau visiems. Norėtųsi tokiu užsiėmimų su centro kolegomis, nes matau, kad visi esame „strese“ dėl milžiniškų darbo krūvių. Linkėčiau, kad tai įvyktų. Taip pat likau sužavėta Luko gebėjimu vesti į tikslą, bendravimu su dalyviais, paprastumu. Bravo!!! Programos metu pailsėjau, esu mažiau įsitempusi. Labai patiko programos struktūra, tai kad buvo laiko pailsėti ir apmąstyti ką išgirdome, pamatėme, patyrėme. Grupės dydis tinkamas, o dalyviai tiesiog nuostabus žmonės. Buvo smagu bendrauti, nors pradžioje buvau gal ir įsitempusi.

  Diana Stankaitienė, Biudžetinės įstaigos Klaipėdos miesto socialinės paramos centro direktorė

 • Puiki programa. Pateisino ir viršijo dvigubai mano lūkesčius. Ačiū labai. Labai patiko programos tempas, dėstomos temos, gilios įžvalgos, pateikti įrankiai bei atsipalaidavimo programos. Aukščiausio lygio gyvenimo, užimtumo ir žinių pateikimo kokybė. Tai buvo atostogos su gilia įžvalga į save, savęs pažinimas, svajonės išgryninimas ir sielos atskleidimas. Dėkoju Editai ir Lukui už „tėvišką“ rūpestį mumis viso seminaro metu. Sėkmės Jums gyvenime kartu.

  Rima Dabulienė, ERGO Insurance SE Lietuvos filialo Alytaus skyriaus vadovė

 • Prie teiginio, kad viskas „super“ dar galėčiau pridėti, kad programą rekomenduočiau visiems, kas nori save tobulinti.

  Edita Gadliauskienė, UAB Skaisgirio skalda vyr. finansininkė