• Lukas Mackevičius

  Streso valdymo programų autorius

  “StressOff” įkūrėjas, sertifikuotas streso valdymo ir sveikatingumo konsultantas. Turi daugiau kaip 10 metų sėkmingo vadovavimo, mokymų vedimo, organizacijų konsultavimo ir individualaus ugdymo (ang. coaching) patirties, 7 metus vadovavo Nacionalinei spa asociacijai, 5 metus užėmė vadovaujančias pareigas “SPA Vilnius” grupėje, sukūrė  įvairias (“Ugdomasis vadovavimas”, “Verslumas ir inovacijos”, “Strateginis pokyčių valdymas”, kt.) studijų programas, kurias dėsto Lietuvos aukštosios mokyklos. Sėkmingai baigė mokslus “CoachU International”, JAV ir “Canadian Institute of Stress”, Kanadoje. Nuo 2005 m. morališkai palaiko žmoną Editą, kurį rūpinasi kitu šeimos verslu, o 2010 metais pradėjo taikyti įvairias streso valdymo metodikas praktikoje. Šiuo metu yra atsakingas už specializuotų streso valdymo programų kūrimą ir jų kokybišką įgyvendinimą.

 • Olga Dzindzeleta

  Svečias ekspertas

  Žaliavalgystės pionierė Lietuvoje, žalio maisto restorano „RawRaw” įkūrėja ir savininkė, kelių knygų autorė.

 • Diana Kipšaitė

  Svečias ekspertas

  Menų terapijos magistro diplomą įgijo Augsburgo aukštojoje muzikos mokykloje (Vokietija, 2008 m.). Specializacija – muzikos terapija psichiatrijos, psichoterapijos ir psichosomatikos srityse. Šiuo metu dirba kaip muzikos terapeutė, muzikos pedagogė ir fortepijono mokytoja, veda individualius ir grupinius muzikos terapijos užsiėmimus, dalyvauja ir skaito pranešimus seminaruose, konferencijose, veda praktinius – patyriminius seminarus, yra aktyvi Lietuvos muzikos terapijos asociacijos narė ir užsiima muzikos terapijos sklaida Lietuvoje.

 • Arnas Kazickas (Haridas)

  Svečias ekspertas

  Studijos “Yoga LT” įkūrėjas ir vadovas, piligriminių kelionių po Indiją projekto “Yatra LT “organizatorius. Nuo 2002 metų veda jogos užsiėmimus ir su tuo susijusius mokymus.  Praktikuojant jogą ir stebint studijos klientų poreikius, sukūrė savo metodiką, kuri leidžia paprastai ir suprantamai perteikti jogos žinias ir technikas, kas leidžia užtikrinti sėkmingą naujų įgūdžių, susijusius su atsipalaidavimu, fizine ir psichine savijauta, bei visokeriopu asmenybės augimu, įsisąmoninimą. Taip pat, kaip jogos ekspertas yra nuolatos kviečiamas vesti seminarus, paskaitas, užsiėmimus įvairiuose saviugdos ir sveikatingumo renginiuose, ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

 • Marija Mendelė Leliugienė

  Svečias ekspertas

  Dailės terapijos taikymo socialiniame darbe ir asmenybės ugdyme Lietuvoje pradininkė, ”Marija’s art therapy” studijos savininkė, VšĮ Asmenybės ugdymo instituto „Rafaelis” (UNESCO klubas) įkūrėja ir direktorė, jau daugiau kaip  20 m. sėkmingai  kuria ir taiko dailės terapijos metodus individualiose ir grupinėse konsultacijose, savęs pažinimo seminaruose bei ruošia dailės terapijos specialistus. Aktyvi visuomeninė veikėja, pelniusi eilę apdovanojimų ir pripažinimų (LR Prezidento proginis medalis už indėlį į Šeimos ir vaiko gerovę, LRS proginis medalis  už socialiai atsakingos asmenybės ugdymo programos įgyvendinimą Lietuvoje, kt.), nuolatinis pranešėjas įvairiose atsakingos asmenybės ugdymo konferencijose.

 • Edita Mackevičienė

  Partnerė, pardavimų vadovė

  Sėkminga verslininkė, skalbyklų “Fėja Skalbėja” įkūrėja.

  Aktyviai dalyvauja Lietuvos moterų verslininkių veikloje, yra Verslo Moterų Asociacijos steigėja ir narė.

  Startuolio CEO – Alma Master -Lyderių meistriškumo klasės.

  Startuolio COO – Dinnerfy – vakarienės nuolaidos kodas.

  StressOff yra šeimos verslas.

  Mano el.paštas edita@stress-off.lt

 • Maksim Trojan

  Pardavimų vadybininkas

  Nuostabus tėtis.

  Aktyvus streso valdymo programos pardavėjas.

  Apgaubiantis dėmesiu kiekvieną klientą.

  Parašykite jam el.paštu maksim@stress-off.lt